Jesteśmy w kontakcie!
+48 726 127 344

Dziękuję!

Twoja wiadomość została wysłana.

W najbliższym czasie skontaktuje się z Państwem.

Napisz ponownie
Układy magazynów i gazet firmowych
Jest to potężne narzędzie do zarządzania i motywowania, które jest bardzo szeroko stosowane, ponieważ stało się dostępne dla większości menedżerów, marketerów, specjalistów HR, a wielu doceniło jego zalety.

Do czego służą magazyny korporacyjne i jaka jest ich specyfika

Kolorowy, piękny magazyn firmowy z reguły przeznaczony jest dla odbiorców zewnętrznych – partnerów, klientów firmy. Nowości firmowe, plany i sposoby rozwoju, innowacje, informacje promocyjne, historia powstania i rozwoju firmy itp.Jednak dla pracowników firmy może zawierać wystarczająco dużo przydatnych informacji — głównie o różnych innowacjach i osiągnięciach w dziedzinie zawodowej, analizach rynku, ciekawych materiałach o trendach rozwoju rynku itp.

W przeciwieństwie do zwykłej prasy, wydawnictwo firmowe informuje głównie o Twojej firmie, w pierwszej kolejności — wiadomości o Twojej firmie, reklamę Twojej firmy. I możliwość trafienia do grupy docelowej.

Jeżeli magazyn jest przeznaczony dla pracowników firmy, powinien zawierać wiele informacji z życia samej firmy: różne aktualności i wydarzenia, osiągnięcia i plany. Takie czasopisma mogą służyć jako swego rodzaju magazyn wiedzy i służyć do przekazywania doświadczeń między pracownikami firmy.

Każdy magazyn firmowy ma swoją wąską specjalizację, jednak takie publikacje mogą i powinny zainteresować nie tylko osoby pracujące w przedsiębiorstwie, ale także potencjalnych klientów, wspólników, inwestorów tego przedsiębiorstwa lub kierownictwo innych przedsiębiorstw działających w tym samym przedsiębiorstwie.

Zanim magazyn firmowy trafi na Twoje biurko, przechodzi przez skomplikowaną ścieżkę skrupulatnego projektowania, przygotowania treści, layoutu i druku. Trzeba wszystko przemyśleć w najdrobniejszym szczególe: artykuły zawarte w numerze, ich kolejność, materiał ilustracyjny, bo skuteczność jego oddziaływania na pracowników firmy będzie zależeć od treści każdego numeru magazynu firmowego.

Wszystkie projekty
Сhętnie nawiążemy współpracę
Mamy dobrą firmę
Więcej opinii