Jesteśmy w kontakcie!
+48 726 127 344

Dziękuję!

Twoja wiadomość została wysłana.

W najbliższym czasie skontaktuje się z Państwem.

Napisz ponownie
Design strony korporacyjnej
Strona korporacyjna to wysokiej jakości i kompletna prezentacja firmy w Internecie. Jej głównym celem jest pozyskanie nowych klientów lub partnerów (lub wzmocnienie istniejących partnerstw), rozwój biznesu poprzez ujawnienie atutów firmy, szczegółowy opis jej działalności, usług czy produktów. Cel stworzenia korporacyjnej strony internetowej zależy bezpośrednio od pragnień lub potrzeb samej firmy. W szczególności może to być zdobycie nowej niszy lub wejście na rynek międzynarodowy.

Główną wartością i różnicą strony korporacyjnej jest to, że może wykonywać szereg innych zadań, które są nie mniej ważne dla firmy. W szczególności za pomocą niektórych funkcji, aby utrzymać całodobową relację z klientami lub partnerami, być magazynem plików i narzędziem do prowadzenia przepływu pracy przez pracowników firmy, ich komunikacji wewnętrznej. Ponadto strona korporacyjna może sprzedawać i reklamować działalność firmy, stając się dość skuteczną platformą reklamową.

Główne zadania serwisu korporacyjnego

Zadania serwisu zależą bezpośrednio od rodzaju działalności i celów firmy. Przedstawimy tylko te najważniejsze.

Kształtowanie i poprawa wizerunku firmy

Za pomocą elementów designu i informacji o firmie, strona internetowa firmy może stać się potężnym narzędziem kształtowania wizerunku firmy, umacniania jej pozycji na rynku, a także wzmacniania wobec niej lojalności klientów. Za pomocą strony internetowej organizacji możesz promować tożsamość korporacyjną, zwiększać świadomość marki. Ogólnie rzecz biorąc, pracuj nad tym, aby docelowi odbiorcy i partnerzy postrzegali firmę dokładnie tak, jak chce jej zarząd.

Rozbudowa bazy klientów i partnerów

Umieszczenie informacji o firmie i jej działalności, różne warunki współpracy, którymi będą zainteresować inne firmy (jeśli mówimy o serwisie B2B), sekcja z kontaktami, możliwość komunikacji z konsultantem online, formularz opinii — każdy element pomaga pozyskać nowych klientów, partnerów, zatrzymać dotychczasowych.

Dostarczenie odbiorcom docelowym pełnych informacji o firmie

Zgodnie ze swoją specyfiką, strona internetowa organizacji absolutnie nie ogranicza ilości treści informacyjnych. Wręcz przeciwnie, im więcej informacji o firmie i jej działalności zostanie ujawnionych, tym wygodniej dla grupy docelowej. Jeśli odwiedzający znajdzie wszystkie odpowiedzi na swoje pytania dotyczące firmy na swojej stronie internetowej, nie ma potrzeby kontaktowania się z przedstawicielami firmy. To zmniejsza obciążenie pracowników. 

Sekcje witryny biznesowej mogą być w dowolnej liczbie. Najważniejsze, aby strona zawierała jak najwięcej informacji o firmie. Może to obejmować:

  • Informacje o samej firmie: jej historii, osiągnięciach, wynikach pracy;
  • Informacje o kierownictwie i pracownikach firmy;
  • Informacje o sprzedawanych przez firmę towarach lub usługach wraz z ich bardzo szczegółowym opisem;
  • Wszelkiego rodzaju informacje dla partnerów;
  • Blog i nie tylko.

Z informacyjnego punktu widzenia strona korporacyjna może zawierać absolutnie dowolną ilość treści, które mogą zainteresować grupę docelową.

Chcesz znak, jaka optymalna karta produktu powinna być w sklepie internetowym? Przeczytaj zalecenia dotyczące tworzenia i wypełniania stron produktów dla SEO i użytkowników.

Możliwość sprzedaży towarów i usług

Strona firmowa może stać się niedrogą platformą reklamową — wystarczy umieścić na niej informacje o promocjach i ofertach specjalnych. Taka reklama będzie kosztować właścicieli witryn wielokrotnie taniej. Witryna może również zawierać funkcje sprzedaży bezpośredniej, przynosząc tym samym zysk firmie.

Pozyskiwanie nowych pracowników

Witryna internetowa firmy może pomóc zrezygnować z usług agencji rekrutacyjnych i zaoszczędzić pieniądze na ogłoszeniach o pracę w gazetach. Wystarczy utworzyć sekcję, umieszczając w niej odpowiednie informacje. Informacje o wymaganiach wobec kandydata, informacje o jego benefitach i rozwoju kariery znacznie ułatwią znalezienie nowych pracowników.

Wszystkie projekty
Сhętnie nawiążemy współpracę
Mamy dobrą firmę
Więcej opinii