Jesteśmy w kontakcie!
+48 726 127 344

Dziękuję!

Twoja wiadomość została wysłana.

W najbliższym czasie skontaktuje się z Państwem.

Napisz ponownie
Proste i skomplikowane pocztówki
Zaproś pracowników lub partnerów na wydarzenie, pogratuluj im ważnego wydarzenia, napisz wiadomość towarzyszącą i wiele więcej - firmowe pocztówki sobie z tym poradzą.

Główne zalety:

Firmy wykorzystują pocztówki firmowe do różnych celów. Wynika to z budżetu produktów i innych zalet:

  1. Nienachalna reklama. Produkt pozwala przypomnieć o sobie klientowi lub partnerowi. Ponieważ pocztówki mają charakter korporacyjny, projekt obejmuje umieszczenie logo lub elementów marki. Skłaniają też daną osobę do aplikowania do firmy.
  2. Spersonalizowany projekt. Takie drukowane produkty dają wolną rękę  i pozwalają na zastosowanie różnych technik w przygotowaniu projektu. Dotyczy to zwłaszcza produktów korporacyjnych, ponieważ można łatwo dodawać elementy stylu korporacyjnego.
  3. Okazywanie uwagi. Pocztówka to mały prezent, który zawsze miło otrzymać. Zaletą produktu korporacyjnego jest to, że można go spersonalizować. Ludzie są zawsze podwójnie zadowoleni widząc, że poświęca się im szczególną uwagę.

Łatwo to osiągnąć, jeśli prawidłowo podejdziesz do kwestii projektowania. Opracowując projekt, należy wziąć pod uwagę nawet najdrobniejsze szczegóły. Przede wszystkim rodzaj produktu.

Odmiany:

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że głównym zadaniem pocztówki jest złożenie komuś życzeń z okazji  jakiegoś wydarzenia. Dlatego najbardziej popularny jest rodzaj produktów z życzeniami. Są przeznaczone do życzeń z okazji święta państwowego lub korporacyjnego. 

Ale są inne typy:

  1. Zapraszające. Jeśli planujesz zorganizować wydarzenie, pocztówka firmowa będzie dobrą opcją na zaproszenie. Zawiera informacje o miejscu i czasie wydarzenia. Lepiej wymyślić nazwę, aby podkreślić wagę osoby lub imprezy.
  2. Reklamowe. Do dostawy do klientów lub partnerów. Pomóż zwiększyć ich przychylny stosunek do firmy. Muszą być wydrukowane z logo marki, apelem lub unikalną propozycją sprzedaży.

Pocztówki różnią się również formatem i wzorem. Częściej spotykane są modele konwencjonalne lub z pojedynczym zagięciem. Ale można popuścić wodze fantazji. Można je zrobić ze stronami wkładanymi, składanymi, trójwymiarowe, pop-up, z różnymi wzorami kopertt.

Wszystkie projekty
Сhętnie nawiążemy współpracę
Mamy dobrą firmę
Więcej opinii