Jesteśmy w kontakcie!
+48 726 127 344

Dziękuję!

Twoja wiadomość została wysłana.

W najbliższym czasie skontaktuje się z Państwem.

Napisz ponownie
Kalendarze kwartalne i biurkowe
Kalendarz kwartalny - ten rodzaj kalendarza łączy w sobie "praktycznego asystenta" oraz prezent reklamujący Twoją firmę. Może być również wykwintnym i użytecznym upominkiem firmowym, w zależności od rozwoju koncepcji projektowej produktu. Ze względu na swoją funkcjonalność ten rodzaj kalendarza na stałe zagościł w naszym życiu jako efektowny prezent.

Jednocześnie kalendarz kwartalny stanowi poligraficzny środek wpływu marketingowego . Ważne jest w nim wszystko: kierunek pomysłu, prezentacja treści, jakość wykonania. Przy tworzeniu kalendarza kwartalnego szczególnie ważne jest uwzględnienie istotnych dla ostatecznego adresata punktów: czytelności tekstu i siatki kalendarza, harmonii produktu jako całości czy oryginalności jego prezentacji.

Kalendarz kwartalny to papierowa struktura składająca się z wielu elementów. GÓRA — jego górna część, na której jest przymocowana do ściany (obecność otworu mocowanego metalowym pierścieniem — piccolo), PODŁOŻE z polami reklamowymi (jedno lub trzy), na nim znajduje się BLOK KALENDARZA (1 i 3 elementy). Zastosowane mocowanie to metalowa sprężyna: jedna lub trzy w zależności od rodzaju bloku kalendarza.

Standardowe rozmiary góry: Mini — 210×297 mm, Midi — 210×345 mm i Maxi — 220×375 mm. (może być wykonany w innych rozmiarach). Wierzch i spód są drukowane na tym samym rodzaju papieru. Najczęściej jest to karton powlekany 300 gr/m2.Górat mocowana jest za pomocą laminatu (błyszczącego, matowego, teksturowanego — w zależności od projektu), z uwzględnieniem praktycznego zastosowania kalendarza. Centralną częścią kalendarza kwartalnego jest blok kalendarzowy. Może być również standardowo w  formacie góry i drukowany jest głównie na papierze offsetowym 80 gr/mkw. (bloki standardowe) lub na papierze powlekanym 90 gr/mkw. (bloki projektowe patrz poniżej).

Pod względem odwzorowania kolorów GÓRA i BLOK KALENDARZA powinny mieć tę samą kolorystykę, aby zapewnić integralność postrzegania produktu i kompletność obrazu.

Przykłady prac:

1. Kalendarz kwartalny i stacjonarny na 2022 rok dla Paritetbank

2. Kalendarze ścienne i biurkowe na rok 2022 dla Krafttrans

3. Kalendarz ścienny na rok 2022 dla Frandesa

4. Kalendarz ścienny na rok 2021 dla Frandesa

Wszystkie projekty
Сhętnie nawiążemy współpracę
Mamy dobrą firmę
Więcej opinii