Jesteśmy w kontakcie!
+48 726 127 344

Dziękuję!

Twoja wiadomość została wysłana.

W najbliższym czasie skontaktuje się z Państwem.

Napisz ponownie
Usługi programisty front-end
Front-end developer to specjalista, który dba o wygląd i całościowy projekt strony internetowej lub aplikacji internetowej. Innymi słowy, ci programiści sprawiają, że strony internetowe i aplikacje są widoczne dla ludzi. Nasi programiści front-end front-end zaspokajają wszystkie Twoje potrzeby w zakresie HTML/CSS/JavaScript/UI. Cena lub stawka godzinowa dla front-end developera zależy od umiejętności technicznych, doświadczenia i umiejętności miękkich.

Programista front-end to projektant układu i programista w jednym, bohater stylu i kodu, który tworzy interfejs użytkownika. Głównym zadaniem front-end developera jest przełożenie układu projektu na czytelny i rozszerzalny kod, aby wszystko na stronie lub w aplikacji webowej działało szybko i wygodnie dla użytkownika. Słowo „front” w nazwie zawodu wskazuje, że front-end developer stoi na czele użytkownika końcowego i odpowiada za zewnętrzną funkcjonalność aplikacji, z którą użytkownik się kontaktuje.

Główne narzędzia front-end developera w sieci:

  • JavaScript
  • HTML;
  • CSS.

Programista front-end w sieci jest odpowiedzialny za upewnienie się, że strony witryny wyglądają tak samo we wszystkich przeglądarkach i są zgodne z układem projektanta. Wraz z pojawieniem się nowych narzędzi programistycznych i bardziej nowoczesnych przeglądarek zadanie to jest łatwiejsze niż wcześniej. Jednak interfejsy nowoczesnych witryn czy usług internetowych stają się coraz bardziej złożone, a różnorodność urządzeń, z których użytkownicy uzyskują dostęp do sieci, stale się powiększa – na przykład do komputerów stacjonarnych i laptopów dodano tablety i smartfony. Dlatego bardzo ważne jest, aby front-end developer, jak każdy programista, był stale świadomy wszystkich innowacji i sztuczek, aby z powodzeniem dostosowywać witryny do nowych urządzeń.

Możesz uzyskać, od nas bardziej szczegółowe informacje lub zamówić usługę front-end developera.

Wszystkie projekty
Сhętnie nawiążemy współpracę
Mamy dobrą firmę
Więcej opinii