Jesteśmy w kontakcie!
+48 726 127 344

Dziękuję!

Twoja wiadomość została wysłana.

W najbliższym czasie skontaktuje się z Państwem.

Napisz ponownie
Tworzenie stron internetowych na Laravel
Laravel to wygodny i popularny framework PHP przeznaczony do tworzenia stron internetowych. Posiada otwarty kod źródłowy, co pozwala na jego finalizację, dostosowując się do dowolnych projektów. Framework Laravel bazuje na komponentach Symfony, więc wykorzystuje wysokiej jakości bazę kodu.

Laravel to wygodny i popularny framework PHP przeznaczony do tworzenia stron internetowych. Posiada otwarty kod źródłowy, co pozwala na jego finalizację, dostosowując się do dowolnych projektów. Framework Laravel bazuje na komponentach Symfony, więc wykorzystuje wysokiej jakości bazę kodu.

Tworzenie stron internetowych na Laravel jest odpowiednie dla projektów o dowolnym stopniu złożoności, w tym start-upów, zasobów korporacyjnych, sklepów internetowych, rynków, sieci społecznościowych. Framework umożliwia tworzenie serwerów rezerwacji, aukcji, aplikacji mobilnych, usług w oparciu o zestaw REST API. Tutaj powstają zasoby o logicznej architekturze i uporządkowanej strukturze, a także portale o nieograniczonym zestawie funkcji.

Korzyści z budowania stron internetowych od podstaw z Laravel

Społeczność — rozległa społeczność utrzymuje framework

Ze względu na otwarty kod źródłowy i dużą popularność tego frameworku, klientowi bardzo łatwo jest znaleźć firmę specjalizującą się we frameworku Laravel. A deweloper ma do dyspozycji dużą bibliotekę aplikacji dla Laravela, które są stale aktualizowane i rozszerzane.

MVC — podział kodu poprawia łatwość utrzymania kodu.

Struktura Model — Widok — Kontroler pozwala na izolowanie komponentów od siebie w celu wykonywania różnych zadań. 

ORM — ogólne podejścia i dostępność danych w aplikacji

Laravel korzysta z Eloquent ORM, co ułatwia pracę z bazą danych

Silnik szablonów — ujednolicenie wyświetlania aplikacji

Laravel wykorzystuje lekki i wydajny (dzięki buforowaniu) silnik szablonów Blade, dzięki któremu możesz łatwo ustandaryzować i ponownie wykorzystać swój szablon. 

Uwierzytelnianie i integracja z usługami jest łatwa 

W Laravel, dzięki pakietowi Socialite, początkowo możliwa jest autoryzacja użytkownika za pośrednictwem różnych usług, a do pracy z e-mailem i wysyłania powiadomień SMS dostępnych jest wiele różnych sterowników.

Testy PHPUnit — Autotesty zapewniające pewność jakości kodu 

Testowanie ręczne jest bardziej odpowiednie dla małych projektów. Przy projektach na dużą skalę automatyczne testowanie oszczędza znaczną ilość czasu, co w konsekwencji oszczędza budżet. W Laravelu możesz również przeprowadzać testy jednostkowe i funkcjonalne. 

Modułowość — Mnogość gotowych rozwiązań oszczędza czas na typowych zadaniach

Laravel dostarcza wbudowane biblioteki i moduły, które pomogą ulepszyć twoją aplikację internetową. Każdy moduł jest zintegrowany z menedżerem zależności Composera, co ułatwia aktualizację.

Wydajność — renderuj szybciej niż szybko

Dzięki cachingowi, optymalizacji front-endu i odpowiedniemu rozgraniczeniu kodu na komponenty możliwe jest zapewnienie naprawdę szybkiego dostępu do danych.

Wielojęzyczność — Tu parles français?

Laravel świetnie nadaje się do wielojęzycznego projektu. Ten framework PHP ułatwia skonfigurowanie wielojęzycznej witryny.

Błędy i wyjątki są pod kontrolą

Obsługa błędów i wyjątków jest dostępna po wyjęciu z pudełka dla każdego nowego projektu Laravel. Ponadto Laravel jest zintegrowany z biblioteką rejestrowania Monolog, która zapewnia obsługę wielu potężnych programów obsługi rejestrowania.

System migracji bazy danych — umożliwia automatyczną aktualizację bazy danych

Upraszcza wdrażanie i aktualizowanie aplikacji internetowej, oszczędzając Ci błędów i konfliktów, zwłaszcza jeśli nad projektem pracuje zespół programistów.

Harmonogram — wykona wszystko zgodnie z planem.

Laravel posiada bardzo poręczny harmonogram, dzięki któremu możesz zaplanować wykonywanie poleceń bez Twojego stałego udziału. Ponadto możesz tworzyć odroczone zadania, które mogą spowolnić wydajność.

Szybkość tworzenia — nie trzeba wycinać wszystkiego, co już zostało przed nami wycięte

To zasługa frameworków w ogóle, a Laravela w szczególności. Szybkość rozwoju to jeden z najważniejszych czynników we współczesnym IT. Dzięki frameworkowi Laravel PHP wzrasta nie tylko szybkość tworzenia aplikacji internetowych, ale także ich jakość.

Bezpieczeństwo — haker się nie dostanie

Laravel oferuje szereg wbudowanych funkcji bezpieczeństwa: Ochrona przed wstrzyknięciem SQL, Ochrona przed fałszowaniem żądań między witrynami (CSRF), Ochrona przed atakami XSS i wiele innych.

Jedyną wadą tworzenia wysokiej jakości strony na Laravelu jest to, że potrzebujesz wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie tworzenia stron internetowych. I mamy je.

Wszystkie projekty
Сhętnie nawiążemy współpracę
Mamy dobrą firmę
Więcej opinii