Jesteśmy w kontakcie!
+48 726 127 344

Dziękuję!

Twoja wiadomość została wysłana.

W najbliższym czasie skontaktuje się z Państwem.

Napisz ponownie
Banery wideo
Reklama wideo to obecnie aktywnie rozwijające się narzędzie marketingu internetowego. Reklama jest tworzona w formacie wideo i umieszczana na specjalnych serwisach, takich jak Vine czy YouTube. Nie jest to tania forma promocji, ale może być bardzo skuteczna, ponieważ wysokiej jakości i ciekawe filmy rozprzestrzeniają się jak wirusy.

Rodzaje reklam wideo:

  • reklamy przed filmem to filmy, które można obejrzeć przed rozpoczęciem głównego filmu. Najbardziej pożądana opcja. Często system hostingu wideo oferuje wyłączenie oglądania reklam po 10-15 sekundach bez oglądania wideo multimedialnego do końca;
  • midrolle — przerywają przeglądanie głównej treści. Można je również wyłączyć po kilku sekundach oglądania. Obecnie są aktywnie używane na YouTube, zwłaszcza podczas słuchania muzyki i oglądania filmów w ramach bezpłatnego konta;
  • postrolle – reklama w końcowej części filmu;
  • nakładki nie są bezpośrednio związane z reklamą wideo, ponieważ są to banery rozciągające się na wideo. Nakładkę można zamknąć.

YouTube korzysta z formatów In-Stream, TrueView Video Discovery, Out-Stream i formatów osadzania wideo. Więcej:

  • In-Stream — krótkie reklamy przez 15-20 sekund, wyświetlane losowo podczas oglądania treści. Możesz zamknąć reklamy dopiero po 5 sekundach oglądania. Reklamodawca płaci tylko za pełny pokaz lub za zrealizowane działanie.
  • TrueView Video Discovery – filmy wyświetlane w prawym bloku obok polecanego filmu. Opłata za kliknięcie i za obejrzenie.
  • Out-Stream to format dla urządzeń mobilnych. Filmy są wyświetlane w aplikacjach i witrynach partnerskich. Reklamodawca płaci, jeśli ponad 50% treści filmu przyciągnie uwagę użytkownika na 2 sekundy lub dłużej.
  • Wstawki wideo to 6-sekundowe filmy, których nie można przegapić. Pozwala zwiększyć świadomość i zasięg. Płaci się za 1000 wyświetleń.
Wszystkie projekty
Сhętnie nawiążemy współpracę
Mamy dobrą firmę
Więcej opinii