Jesteśmy w kontakcie!
+48 726 127 344

Dziękuję!

Twoja wiadomość została wysłana.

W najbliższym czasie skontaktuje się z Państwem.

Napisz ponownie
Banery internetowe
Baner to graficzny obraz reklamowy, który jest hiperłączem do pożądanej strony bieżącego lub innego zasobu. Reklama banerowa w Internecie stała się szeroko rozpowszechnionym narzędziem medialnym do promocji stron internetowych. Jego istota polega na umieszczaniu informacji graficznych na zasadzie odpłatności lub wzajemnej wymianie stron tematycznych.

Zgodnie ze słowami kluczowymi używanymi do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i promocji strony internetowej, możesz zamówić wyświetlanie banera w wynikach wyszukiwania Yandex, Google lub Rambler (zwykle umieszczonych pod reklamami kontekstowymi). Możesz również zamówić podobną kampanię korzystając z giełdy banerów reklamowych.

  1. Zwiększenie świadomości marki. Płatny baner reklamowy na stronie pełni funkcję wizerunkową, dzięki czemu rozpoznawalny jest znak towarowy lub logo firmy. Wyświetlanie jasnego i oryginalnego banera w wynikach wyszukiwania Yandex przyciąga uwagę odwiedzających, zachęcając ich do kliknięcia i przejścia na stronę reklamodawcy.
  2. Szybkie osiągnięcie efektu. Baner reklamowy na stronie zaczyna działać natychmiast po umieszczeniu w Yandex. Płatne banery reklamowe w Yandex to szybki sposób na promocję Twojej witryny.
  3. Sterowalność. Wyświetlanie banerów reklamowych może być ograniczone czasem i obszarem geograficznym. Umieszczanie banerów reklamowych na zasobach o podobnej tematyce pozwala przyciągnąć tylko grupę docelową zainteresowaną dokonaniem zakupu lub zamówienia usług.

Rodzaje banerów

W zależności od celu kampanii reklamowej wyróżnia się banery:

  • targetowe (wpływają na potencjalnych klientów),
  • informacyjne (informują o wydarzeniach, pojawieniu się nowości, promocjach, rabatach itp.),
  • wewnętrzne (linki do innych stron serwisu),
  • wizerunkowe.

W zależności od zastosowanej technologii wyróżnia się reklamę o następujących standardach:

JPEG — obrazy statyczne o fotograficznej jakości (ze względu na mały rozmiar pliku można ich używać w prawie wszystkich sieciach);

GIF — animowane elementy graficzne, składające się z kilku statycznych, na przykład 3-5 klatek;

HTML5 — projektowanie, złożone, interaktywne banery na Yandex z możliwością odtwarzania dźwięku, wideo, wielu linków z jednego obrazu itp.

Wszystkie projekty
Сhętnie nawiążemy współpracę
Mamy dobrą firmę
Więcej opinii