Jesteśmy w kontakcie!
+48 726 127 344

Dziękuję!

Twoja wiadomość została wysłana.

W najbliższym czasie skontaktuje się z Państwem.

Napisz ponownie
Banery HTML5
Baner HTML5 to połączenie elementów HTML z animacjami i dobrym projektem wizualnym, dostosowanym do każdego urządzenia i przeglądarki.

Główne różnice między HTML a innymi rodzajami banerów

W porównaniu z innymi metodami tworzenia banerów, technologie HTML5 zapewniają szereg korzyści w przyciąganiu odbiorców do zasobu:

  1. Reklamy w tym formacie będą wyświetlać się tak samo na wszystkich urządzeniach bez dodatkowych rozszerzeń przeglądarki.
  2. HTML5 daje więcej możliwości integracji formularzy, przycisków mediów społecznościowych, kalendarzy, map i innych aplikacji z reklamami.
  3. Niewielka waga i wykorzystanie mniejszej ilości zasobów nie wpływa na szybkość ładowania strony w przeglądarce. Technologie flashowe nie pozwalają na osiągnięcie takiego wyniku.
  4. Aby ocenić skuteczność banerów HTML5, możesz przeglądać statystyki w Google Analytics. Dostarcza różnych informacji o gościach i kliknięciach.

Istotną wadą technologii flash jest stopniowe porzucanie ich przez duże firmy, takie jak Apple, Mozilla czy Amazon. Głównym impulsem do zniknięcia Flasha był Google. Najpierw wyłączono animacje Flash w Google Chrome, a następnie zrezygnowano od reklam Flash w swoich usługach reklamowych w wyszukiwarce na rzecz HTML5.

Wszystkie projekty
Сhętnie nawiążemy współpracę
Mamy dobrą firmę
Więcej opinii