Jesteśmy w kontakcie!
+48 726 127 344

Dziękuję!

Twoja wiadomość została wysłana.

W najbliższym czasie skontaktuje się z Państwem.

Napisz ponownie
Projektowanie środowiska i nawigacja
Wdrożenie inteligentnego systemu nawigacyjnego to zasadniczo branding terytorialny. Wszystko powinno zostać podporządkowane jednej koncepcji i być postrzegane organicznie: bloki informacyjne, obiekty artystyczne, dekoracje ścienne, tożsamość, użytkowe formy małej architektury, odpowiednio zaaranżowane oświetlenie i wiele więcej.

Projektowanie i design stacjonarnych systemów nawigacyjnych

Nawigacja to nie tylko projektowanie znaków i znaków. To wielostopniowy proces tworzenia inteligentnego systemu, składający się z kilku etapów: analiza ruchu w lokalu, badanie dokumentacji technicznej i wymagań dla obiektu, planowanie informacji, opracowanie koncepcji optymalizującej wizualnie przestrzeń, kreacja aranżacji, produkcji i wreszcie instalacji.

Stylowa i intuicyjna nawigacja to wizytówka przestrzeni, tworząca obraz marki.

Design środowiska i architektura krajobrazu

Każda przestrzeń ma ogromny potencjał artystyczny i psychologiczny. Naszym zadaniem jest ujawnienie i podkreślenie tego potencjału za pomocą środków kompozycyjnych, projektów graficznych i systemów nawigacji, projektowania oświetlenia, form architektonicznych. Od obszaru krajobrazowego po parking, od drzwi wejściowych do toalety – wszystko działa na rzecz ogólnej estetyki i postrzegania przestrzeni przez gościa.

Wszystkie projekty
Сhętnie nawiążemy współpracę
Mamy dobrą firmę
Więcej opinii