Jesteśmy w kontakcie!
+48 726 127 344

Dziękuję!

Twoja wiadomość została wysłana.

W najbliższym czasie skontaktuje się z Państwem.

Napisz ponownie
Tworzenie stron internetowych dla Prosushi
Sfery: Dystrybucja żywności
Rok: 2021
ProSushi ma ponad 10 lat odnoszących sukcesy barów sushi w Europie. W 2021 roku przedsiębiorczy faceci w Polsce zdali sobie sprawę, że nie mogą znaleźć dla siebie smacznego sushi i zaproponowali autorowi projektu otwarcie punktu offline w Warszawie w formacie restauracji i dostarczanie uwielbianej przez wielu kuchni japońskiej w całym mieście. Zadanie: Stworzenie wygodnej strony do zamawiania sushi z dostawą z menu restauracji do różnych dzielnic Warszawy.

Line Line Line
Menu główne

Prezentowane na stronie głównej serwisu w postaci różnych kategorii: sushi, bułki, sashimi, zupy, poke, tatary, sałatki, dodatki itp. Klikając na jeden z nich, użytkownik trafia na stronę, na której może wybrać interesującą go potrawę. Niektóre potrawy są oznaczone etykietą wegańską, co jasno wskazuje, że w danym produkcie nie użyto żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.

Line Line
Kategorie

Po wybraniu określonej kategorii dań klient od razu ma możliwość przefiltrowania dostępnych opcji. Na przykład pozostaw na liście bułek tylko te z awokado lub zobacz opcje sałatek z krewetkami. Istnieje możliwość wyłączenia niektórych parametrów. To znacznie upraszcza proces zamawiania, nie ma potrzeby dokładnego studiowania składu.

Line Line Line Line
Poprzedni projekt Następny projekt
Сhętnie nawiążemy współpracę
Mamy dobrą firmę
Więcej opinii